piątek, 3 lipca 2009

Goście na balkonie

Fruczak gołąbek przyleciał pożywić się nektarem z kwiatków.
Drugie stworzonko wlazło w nocy na pościel i sobie po mnie łaziło.
Trzecie to rodzina gołębi,wyjechałam z domu na tydzień i kiedy wróciłam para gołąbków uwiła sobie gniazdo na półce w starej skrzyni,,żal mi było wygonić bo już były jajeczka .
W domu była kotka ale jak widać świetnie razem współżyły,gołębie nie bały się ani nas, ani kotki,,Odczekałam kiedy małe nauczyły się fruwać i zrobiłam im eksmisję,,ale długo nie chciały odlecieć,ciągle wracały do "swojego domu".

9 komentarzy:

 1. Gratuluję zdjęcia furczaka, to owadzi rarytas.

  OdpowiedzUsuń
 2. widac lgną do Ciebie zwierzęta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj lgną wszystkie i te ładne i te insektowe hi hi

  OdpowiedzUsuń
 4. współegzystencja kota i gołębi jest niesamowita :o) a z fruczakiem niedawno mieliśmy przygodę - wzieliśmy go za Umbryjskiego kolibra i jakie było nasze zdziwienie po obejrzeniu zdjęć :o)))) a że naużeraliśmy się z mega ćmami to cała miłość do kolibra od razu zamieniła się w obrzydzenie... jaki to człowiek zmienny w odmiennych kontekstach kulturowych :o)

  OdpowiedzUsuń
 5. 13ka, czy to są jakieś magiczne cyfry??a może kod???

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaga baaardzo Cię przepraszam, ale są blogi w których z racji ustawień nie mogę dopisywać komentarzy. Chciałam to zrobić apropos znienawidzonych przeze mnie gołębi, ale komentarz wysłało w kosmos i się nie zamieścił. Więc mój M. popstrykał pomajstrował spróbował i wyszło ... to co widać ;DDD. Opcja: usuń komentarz się nie pojawiła, @ do Ciebie nie znalazłam więc nawet nie miałam jak Cię przeprosić ;((. I ot cała tejemnica magicznego kodu ;DDD pozdrawiam serdecznie i przepraszam raz jeszcze.
  ps
  a teraz kolejna próba wklejenia tego co wymodziłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. mnie też by pewnie było szkoda jajeczek, ale... nie chcę cię martwić, ale chyba teraz będziesz miała co roku problem z tą parką, bo będzie chciała gniazdować w tym samym miejscu, ponoć gołębie tak mają
  a w ogóle to idę zwiedzać Twojego bloga :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. ushii,,masz rację, długo musiałam blokować ponowne wejście parki na mój balkon, ale w tej chwili juz mnie nie nawiedzają.
  13ka nie ma za przepraszać,miło cie widziec

  OdpowiedzUsuń

http://www.pinspire.pl/images/follow-button1.png

Liczba wyświetleń w zeszłym tygodniu

Google+ Followers

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu